Членови кои реагирале на порака #61

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Botko

   • Мислења
    681
   • Поени од реакции
    1.241
   • Поени
    130
  2. Ми се допаѓа

   Vlatko_Gjorce

   Ѓубре
   • Мислења
    2.445
   • Поени од реакции
    2.141
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    30.769
   • Поени од реакции
    43.003
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Ilumious

   Патник, педер, поет, администратор, масон 28 од Пустец
   • Мислења
    81.616
   • Поени од реакции
    183.052
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   zee German

   mpkfa
   • Мислења
    6.155
   • Поени од реакции
    5.775
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom