Членови кои реагирале на порака #1438

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    29.486
   • Поени од реакции
    37.714
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   FilipMKD007

   од SKopje
   • Мислења
    3.856
   • Поени од реакции
    9.382
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom