Членови кои реагирале на порака #106

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   TheStarOfKutles

   19
   • Мислења
    475
   • Поени од реакции
    730
   • Поени
    130
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    28.634
   • Поени од реакции
    35.515
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom