Членови кои реагирале на порака #490

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Freddy Krueger

   The Dream Master
   • Мислења
    1.959
   • Поени од реакции
    1.500
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    29.999
   • Поени од реакции
    40.395
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom