Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Heh dobar si, zato sto takve liste na SF ne mogu da se objavljuju pojedinci sa SF su dosli i ovde gasili liste. Nije tako?

Nisam rekao da si ti ugasio liste, to nikad nigde nisam napisao.
pa kako nemogu? pa upravo si ti rekao malo prije da su je tamo" silivali i djelili" e da i usput objavio link.
imaš neku svoju listu da mi sada daš???
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ima ona 2.000 konekcija, tako da ce jos uvek da se koprca, kao i sve objavljene liste. Sta je problem sto sam objavio listu a pre mene lik koji je ovu delio svima sakom i kapom pogasio na hiljade lista na ovom forumu i bilo je "Bravo Spirt", "Spirt za predsednika".. bla bla. Ugasio sam vam listu? Zao mi je jbg, oni su ugasili meni na hiljade pa nista.
Ne sekiraj se da ju nisi ti ja bih ju objavio i finito[DOUBLEPOST=1493052030][/DOUBLEPOST]
@international molim te hitno je,ozbiljno ,smatram te prijateljom,molim te odgovori mi...
U kazni si nece ti se javit ja mu nedam
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
274
Поени од реакции
93
@international nisam kriv,molim te pm procitaj,razumit ces,ispadan kriv,ali nisam,,,,,,,,molim tee[DOUBLEPOST=1493052338][/DOUBLEPOST]nisam ja kriv sta je lista podijeljena ode ko coporu hijena,sa moje strane 10000% nije
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.227
Поени од реакции
5.462
Heh dobar si, zato sto takve liste na SF ne mogu da se objavljuju pojedinci sa SF su dosli i ovde gasili liste. Nije tako?

Nisam rekao da si ti ugasio liste, to nikad nigde nisam napisao. Ne treba niko da se zahvaljuje a ni "zahvaljuje", vecina ljudi su ovde nezahvalni. Nisu svi isti naravno. Ne mogu da shvatim da se svaki dan podeli na stotine lista i da se svaki novi dan trazi nova lista. Nisu svi isti naravno. Meni je pogaseno hiljade lista do sada, naravno, nisu moje, nisam ni platio, kazem "moje" jer se odnosi na to da sam imao veliku vecinu lista koje su pojedinci ugasili. Pa tako i ovu koju sam ja objavio a koja je od juce deljena putem PP i tako cirkulisala. Lista je do juce imala oko 100 konekcija prosecno, tj aktivnih ljudi koji je gledaju u trenutku kada sam je objavio imala je 200, ne zameri, par komada gore ili dole. Zato sam je i objavio iz revolta a i sto bi osvanula sutra na Sultanovici ili ko zna gde. Necu se vise osvrcati na tu listu niti upise i prozivke.
Ma daj ne zezaj, ja ugasi listata od inaet zatoa sto ja delese clen na SF, a ubavo procitavme site clenovi na SF se gamad :).
Tolku li gi mrazis site 600 i kusur iljadi clenovi tamu?
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Mozda nije lista :D Mozda mu srce slomljeno :P

E Banovac ne brini javice se on, tesko je i njemu haha :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom