Членови кои реагирале на порака #12

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    31.421
   • Поени од реакции
    44.911
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Ipsissimus

   P.I.
   • Мислења
    15.201
   • Поени од реакции
    12.566
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   blue ladybug

   • Мислења
    5.141
   • Поени од реакции
    11.771
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Pillow Queen

   од Thessia
   • Мислења
    2.247
   • Поени од реакции
    5.074
   • Поени
    175
 • Вчитување…
На врв Bottom