Членови кои реагирале на порака #5

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Zaptija Stojkov

   Комунист 38
   • Мислења
    3.077
   • Поени од реакции
    2.681
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   M.O.P.

   Niggaz were born to kill
   • Мислења
    1.435
   • Поени од реакции
    1.302
   • Поени
    150
 • Вчитување…
На врв Bottom