Членови кои реагирале на порака #745

Сите (10) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (10)

  1. Ми се допаѓа

   Invader

   I am not in danger, I am the danger!
   • Мислења
    17.990
   • Поени од реакции
    22.744
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Кирца

   Монк од Скопје
   • Мислења
    7.044
   • Поени од реакции
    2.289
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Хефест

   • Мислења
    5.585
   • Поени од реакции
    10.971
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Eddard Stark

   Lord Snow
   • Мислења
    1.220
   • Поени од реакции
    2.540
   • Поени
    175
  5. Ми се допаѓа

   Max Legend

   The black swordsman 38 од Somewhere in Midland
   • Мислења
    4.339
   • Поени од реакции
    6.478
   • Поени
    205
  6. Ми се допаѓа

   Red John

   .
   • Мислења
    9.638
   • Поени од реакции
    22.590
   • Поени
    205
  7. Ми се допаѓа

   AL.

   • Мислења
    12.607
   • Поени од реакции
    5.016
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom