Новогодишен жур на САЕМ со DJ LUCCA и Azax Syndrom (официјална тема)

Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Ауу динамит , беснилаци беше, на транс стејџот мислам дека беше она вистинското , лука со минимал техно добра беше ама и не изненади толку, браво се беше во ред организирано без инциденти освен една тепачка што секако можат само да ја предизвикаат нашите соседи од другата страна на вардар .. овералл беше лудницааааа ... :je:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Чекам некро да прокоментира на темава ама изгледа уште не е свестен :) :) :)

Закон журка беше ... со вотка,тончи и некро во први борбени бевме

Satelite одлично загревање ни подготви и се друго беше со еден збор .... ЗАКОН !
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
хаха , што сте се набутале први таму у гужвата позади беше кулиранција и бајаги простор да се тресескаш од денсање : ) :jaj:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Во 11 саат дојдовме на саем, во прва хала ечеа рапериштана, и директ трета хала фативме, да го чуеме Цапе.

Цапе унесен у сетот, многу добри тракици свртеа, заедно со NRG.

Многу топ атмосферче, све издрогирано, испијането, кој бил Исус, кој се вонземјаните, кој се planet heroes и сл. :pos:

Побеснети од 3-та хала, во прва хала Лука ни беше мека, и пак натраг на Azax кој се појави после Навигатор, многу енергични ритмови и kick-ови... кичма остаивме и у 4 заврши, дојде екстремниот и откачи и тој со бесни тракици кои ми ја уништија кичмата, а Цапе у прва хала лупаше прогресив се појавивме и таму... и од тешки последици у 5 напуштивме саем...... и по дома... system failture. :pos:

Енергично журче посебно 3-та хала, прва хала имаше лајт атмосфера, ко за техно топ. :pos:

И Среќна нова 2009 на сите....:vozbud:
 

Satellite

Digital Dance DJ
Член од
25 декември 2007
Мислења
321
Поени од реакции
115
Ajde prvo pozdrav do site. Fala za site sto dojdovte :)

Kajganerijo ekipa, nigde ve nema, samo mislam deka Vodka go vidov negde okolu 5 saat koa se zapali svetloto na trance stage-ot, drug nikogo ne poznav. Tonci, si bil u publika a ne se prijavues, tesko tebe naredna desavka .. :))) Jas si pominav super, a i 90% od lugjeto so koi napraiv muabet taa vecer. Za site prpusti, ako takvi postoea, se izvinuvame.

Za tie koi ne bea, eve vi klipovi od Atko & Co. @Clubbersguide.com.mk

 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Најдобра Нова Година у мојов 22 годишен живот. Мајке ми. Абе и луѓе топ, атмосвера тоооп, музика тооооооооп. Девојки тооооооооооооооооооооооооооооп.:smir:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.345
Поени од реакции
7.466
Сателајт, опрости друже, извини, ама до 2 бев зафатен со шмек, а после ми беше сТрам да се качувам на сцена. Од пуст сТрам си заминав откако сите мои другарчиња загинаа на подиумот и заминаа дома, а јас останав со 2 атома непотрошени енергија...
Како и да е, следеќа прилика се качувам на сцена.
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Kajganerijo ekipa, nigde ve nema, samo mislam deka Vodka go vidov negde okolu 5 saat koa se zapali svetloto na trance stage-ot, drug nikogo ne poznav.
И мене ме виде ама не ме знаеш :icon_lol:
баш коа ги запалија светлата бев у први ред, пред дј
аууу каква добра журка значи, и кој е тој шо пушташе музика последен? прв пат го глеам

кулминација на вечерта астрал 98 (ако не се лажам)
 

Satellite

Digital Dance DJ
Член од
25 декември 2007
Мислења
321
Поени од реакции
115
И мене ме виде ама не ме знаеш :icon_lol:
баш коа ги запалија светлата бев у први ред, пред дј
аууу каква добра журка значи, и кој е тој шо пушташе музика последен? прв пат го глеам

кулминација на вечерта астрал 98 (ако не се лажам)
Posledni bevme jas i Nrg, po edna trakicka kolku da ni se naprai keif, da pustime toa sto nemozevme na pocetokot.
Astral 98?? Ej ziti mene objasni mi ova, ne kapiram :(

p.s. I da, mi tekna, i tebe te znam :))))
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
И јас бев едно време у први редови али не се познавам со никој, можда сме се вишле али не се знаеме :wink:. Нема везе битно журчето беше на завидно ниво.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
И јас бев едно време у први редови али не се познавам со никој, можда сме се вишле али не се знаеме :wink:. Нема везе битно журчето беше на завидно ниво.

сејм хиар ! :nesum:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Среќна нова на сите. Иначе и јас ептен убаво си поминав на саем, стасавме таман за да си честитаме нова година, прво на Лука, лудо беше, но само саатипол пушташе она или се лажам:) Касното се префрливме на трансот, но ептен рано светнаа, некаде накај 6ипол моравме дома:) Општо земено ептен убаво си поминав, со многу пропратни детали неопходни за дочекот:pipi:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Posledni bevme jas i Nrg, po edna trakicka kolku da ni se naprai keif, da pustime toa sto nemozevme na pocetokot.
Astral 98?? Ej ziti mene objasni mi ova, ne kapiram :(

p.s. I da, mi tekna, i tebe te znam :))))
Не пушти тој нешто од астрал?...тогаш грешка ќе да сум, толку бев свесна :icon_lol:
Иам и некои слики, кај и да е ќе ги ставам во група

И водка оти не ми пиша смс кај сте?:nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom