Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 февруари 2015
Мислења
143
Поени од реакции
262
Ima li ko tu listu baklja da pošalje podatke za tivimate neću mu ništa dobiće veliko hvala od mene
 
Член од
9 мај 2020
Мислења
29
Поени од реакции
12
Здраво друари, да не знаете некоја добра страница за стрим на F1? Фала
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
pa ne znam, ako hoces pomogni, jbm li ga
Nemojte se vise zamarat oko art_a na mac, što se gledalo gledalo se, e sad za baklju nijesam znao da je stabilna kako kažete, ali ako uzima strimove od diogena nemoze biti stabilnija od njega, jer je automacki druga ili treca ruka, svi oni razmjenjuju liste..

Envoyé en utilisant Tapatalk
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Nemojte se vise zamarat oko art_a na mac, što se gledalo gledalo se, e sad za baklju nijesam znao da je stabilna kako kažete, ali ako uzima strimove od diogena nemoze biti stabilnija od njega, jer je automacki druga ili treca ruka, svi oni razmjenjuju liste..

Envoyé en utilisant Tapatalk
ahaha cuuj nemoze bit stabilnija.. pa druze ima njih jos koji su manje-vise veoma stabilni neki manje neki vise i koji se mijenjaju, i art mijenja kanale, ako nista moraju imat backup-e kanala..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nemojte se vise zamarat oko art_a na mac, što se gledalo gledalo se, e sad za baklju nijesam znao da je stabilna kako kažete, ali ako uzima strimove od diogena nemoze biti stabilnija od njega, jer je automacki druga ili treca ruka, svi oni razmjenjuju liste..

Envoyé en utilisant Tapatalk
Jest neki ga nece vise nikad gledat,neki ce palit rucno dok im ne dojadi,a neki ce uzivat sad u miru.A da ce se dijelit vise na sva zvona nece.Htjeli bit pojedinci frajeri pa sad imaju sta imaju.Cak mi i drago da tako ispalo.Sad manjina uziva.
Slikicu cemo poslat za Uskrs i Bozic.
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Pazite se ljudi ovog prevaranta trazi od tebe da skenira i vise se nejavi mislim trazi panael koji da skenira ja mu dao neki bezveze i nejavaja se
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom