Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
i ja toa kazuvam, ne unistuvam listi, istive listi sekade se spodeleni.. ima tuka dosta frajeri.. tie dobrive listi gi koristam za moj interes ;)
Автоматски споено мислење:

Jaka vajda od toga kad na primer to ne radi kod mene, tako da džabe i kačiš sve to i kao uništavač kad mnogi to ne mogu da puste, tako da niti si uništio niti si učinio dobro delo objavom... zaštićene su hah
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Hvala ti ziv bio
Автоматски споено мислење:


Neradi nista a ima kanala
Автоматски споено мислење:


Hvala ovo radi
SVE JE BLOKIRANO SVE SE OBJAVJUJE A LJUDI NEZNAJU STA RADE
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
Jaka vajda od toga kad na primer to ne radi kod mene, tako da džabe i kačiš sve to i kao uništavač kad mnogi to ne mogu da puste, tako da niti si uništio niti si učinio dobro delo objavom... zaštićene su hah
Nije poenta da gledas te liste. Poenta je da on unisti konkurenciju...Vidis da je neki mali preprodavac:)
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Lako je maherima al sta cemo mi sto nemamo nista ...jedno resenje jeste ..kupi i cuti ma koliko bilo novca
Druže, malo je nemoguće da u današnje vreme neko nema ništa, toliko grupa na telegramu da ti ne treba ništa više, čak su okačili i sve verzije openbullet i svih nekih configa sa kojima i ćorava koka ubode za sebe nešto od listi... tako da iskreno znam da je prošlo vreme da nema danas niko ništa, od 2018 pa do danas mnogo se toga izmenilo i vidno, mnogi su se od stare garde povukli i mirno gledaju šta se dešava jer nema svrhe posle svega što je isplivalo jano biti uopše i upleten u ovo i voditi neke prazne bitke, već gledati šta se dešava sa strane i uživati...
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
363
Поени од реакции
226
Druže, malo je nemoguće da u današnje vreme neko nema ništa, toliko grupa na telegramu da ti ne treba ništa više, čak su okačili i sve verzije openbullet i svih nekih configa sa kojima i ćorava koka ubode za sebe nešto od listi... tako da iskreno znam da je prošlo vreme da nema danas niko ništa, od 2018 pa do danas mnogo se toga izmenilo i vidno, mnogi su se od stare garde povukli i mirno gledaju šta se dešava jer nema svrhe posle svega što je isplivalo jano biti uopše i upleten u ovo i voditi neke prazne bitke, već gledati šta se dešava sa strane i uživati...
Upravu si druze ...
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
173
Поени од реакции
263

Kajgana Shop

На врв Bottom