Zoran MKD

:cool:;):(;)
Роденден
април 4
Веб-сајт
http://nakoshekajzoki-zoki.blogspot.mk/
Локација
Скопје и наоколу !
Пол
Машко
Занимање
Ќумурџија Велешки

Потпис

МиЈаК на 2

Sis Vicem Parabelum!

Заследени членови

Следачи

Трофеи

 1. 25

  Сунѓер

  Вие сте вистински сунѓер за допаднати мислења. На вашата сметка успеавте да запишете дури 750 допаѓања. Форумџиите тука едноставно ве обожаваат. Како награда за квалитетната содржина, добивате 25 поени.
 2. 20

  Идол

  Вашата содржина им се допадна на повеќе од 500 членови. Вие станувате вистински идол на нашиот форум.
 3. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 4. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 5. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 6. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 7. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 8. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 9. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 10. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 11. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 12. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
 13. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
На врв Bottom