-X- Manager
Поени од реакции
25

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • А
  Само стави аватар но мора да биде .jpeg My Places -> Profile -> Edit Profile и кликни на вториот линк што ти го пишав најздоле на првоот кликаш Apply па Work

  И после секој ден само
  My Places -> Army -> Train
  My Places -> Company -> Work
  А
  Првен регистрирај се преку линкот овој http://www.forum.kajgana.com/showthread.php?t=36458 во Indonesia, Java откако ќе се регистрираш оди на линков http://www.erepublik.com/en/company/ironzz-201389 и на првото тоа кликни Apply после секој ден 5-6 дена трае додека стигнеш 6-ти левел ќе одиш на играта My Places -> Company -> Work и My Places -> Army -> Train и исто постави аватар откако ќе се регистрираш My Places -> Profile .-> Edit Profile. jpeg само може ти носи поени, исто така имаш тема во мојот потпис само за играта на форумот ако планираш поаактивно да ја играш разгледај ако не качи само 6-ти и остај :)
  А
  Никола ај ти види на Бадијала на профил регни се на играта и помогни ми ако сакаш, а ти прати ми покана на macedonianmk@hotmail.com
  Темата ја преместив во Предлог за филм, затоа што за посебен филм не отвораме тема... Поздрав!
  Брат до кога ќе пушташ музиче? Да планирам за 15-20 мин да пуштам јас или?
  На мене тава цд ми го донесеа дома. А саа од дека е шо е дек се продава тава незнам.
  Нема ја никаде на интернет. Нова е уште. Освен од некој да ја најдеш на цд. Голема е програмата околу 700мб. Да беше помалку ќе ја ставав на интернет.
  Таман си е. Стив Наумов е таа. Завршува негде до кај гробишта.
  Ако имаш нешто нејасно за некоја улица кажи. Јас сите ги знам :smir: Оти на картата ги нема сите напишано, само поголемите.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom