Recent Content by Wolver1nE

 1. Wolver1nE

  Проблем со усб портот

  На таа конфигурација сними Windows 98 ... Џабе ти е ХР
 2. Wolver1nE

  Проблем со усб портот

  Можно е да е проблемот од service pack-от ... btw pentium 2 450mhz 128 ram? Дане не заебаваш овде?
 3. Wolver1nE

  Со албанската химна започна академската година во ДУТ

  Princ 1992,1997,1998,2001,2007,2010,2012. 1992 - Барање за одцепување на дел од Македонија кон Илирида - ќотек. 1997 - Против уставно и против законски качување знаме пред општина и симнување на државно знаме - ќотек. 1998 - Незаконски завземање државна институција со цел да се воспостави...
 4. Wolver1nE

  Распеани Скопјани

  Да ама после ако се собере друга багра што е многу повредена од нивната акција и им ги отвори фаците одма ќе излезат милијарда невладини со јадење гомна како демократијата е загрозена, храмот за некого е свето место и неможе некој да го осквернува затоа што му смета тоа што му смета е негов...
 5. Wolver1nE

  Русија ја сака Србија во својот воен сојуз

  Не го гледаш видеото со докази научни факти потковани кој е појак? Дискавери е проамеричка телевизија видеото ти е со точни бројки се, нема што да гледам дискавери а за ова ми-24 не тропај глупости жити се... Ка-52 надимак му е алигатор, а на ми-24 му е крокодил, на дискавери клипчето за ми-24...
 6. Wolver1nE

  Русија ја сака Србија во својот воен сојуз

  Воениот буџет нема никаква поврзаност за тоа кој е по јак кога станува збор за Русија и Америка, погледнете видео на Апачи колку чини колку троши, и колку му чини муниција, а од друга страна погледнете го Рускиот далеку по јак и по супериорен борбен хилихоптер Ка-52 „Алигатор“, по ова се гледа...
 7. Wolver1nE

  Русија ја сака Србија во својот воен сојуз

  Не ти треба статистика да го воочиш стравот кај американците...
 8. Wolver1nE

  Русија ја сака Србија во својот воен сојуз

  Русија е далеку по супериорна од америка во моментов америка се плаши од тоа, Србија ако склучи вакви договори со Русија ќе се спаси, ние што правиме.. Eве еден понов документарец од 2012 гледајте го ќе ви станат многу работи јасни...
 9. Wolver1nE

  PayPal (официјална тема)

  Немаме пејпел бидејќи сме на црна листа, ние, а посебно овој регион ради косово нема, прават напори да добиеме само слабо одат тие процеси, најголеми криминали се правени од ова подрачје.
 10. Wolver1nE

  Македонија - внатрешни случувања (генерална дискусија)

  Ајде да почекаме времето да покаже... Што правиме ако си грешка?
 11. Wolver1nE

  Македонија - внатрешни случувања (генерална дискусија)

  Што има врска дали е тука или не е тука во секој случај е незаконски и нема да им помине. --- надополнето: 31 август 2012 во 21:20 --- Прво не сум дете, друго на кале се судрија цивили, овде ќе има судир помеѓу население и полиција во извршување на должност, добро ако мислиш дека имаш тастатура...
 12. Wolver1nE

  ДУИ бара во законот за бранители да влезе и ОНА

  Глупсон Глупсоновски, кажаа од министерство дека нивните дипломи нема да важат, асистенција не се прави дента пола влада е надвор од државава да беа сите со мозок како тебе немаше да постои државава уште, а за тоа лажни патриоти во секој случај подобар избор за жал нема во државава комуњарине се...
 13. Wolver1nE

  Македонија - внатрешни случувања (генерална дискусија)

  Ова се е наменски и плански направено, следно одење на извршител да ги смени таблите со полиција албанциве ќе излезат ќе се судрат со полицијата, дај БОЖЕ да пукне некој од нивна страна па да не бидат само на ќотек, очекувајте 3-4 септември да има немири... Слично на 97ма, со знамињата.
 14. Wolver1nE

  Скопје 2014 (Генерална дискусија)

  Задолжени сме и тоа е тоа ти трпи ја уживам јебига судбина, неможеш ништо да направиш во врска со тоа.
 15. Wolver1nE

  Скопје 2014 (Генерална дискусија)

  Абе батали, или е соросоид или комуњар или ментално заостанат, конкретно има секој заем за што е наменет, како ќе се врати и до кога треба да се врати, конкретно има од кај се парите за 2014, колку инвестиции се влезени во Македонија, светската криза кои цени ги покачи неизбежно сегде ама на...
На врв Bottom