W
Поени од реакции
1.561

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Другар да те питам нешто ако знаеш дали е можно од : се чека потпис од вицепреџидента да се врати пак на финален преглед ,на братучед ми се смени денеска
    брат извини сакам да прашам овој документ дека не се си осудуван се ваѓа во суд а каде се ваѓа дека не си под истрага и дека не си кривично гонет или станува збор за истиот документ?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom