Vatren's latest activity

 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Фан Клуб: Интер со Хаха Хаха.
  Тука престанав да читам.
 • Vatren
  Vatren одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  За нанесена душевна бол поради свеЦката пандемија која предизвика финансиска криза бо неговиот клуб.
 • Vatren
  Vatren одговори на темата Serie A 2021/2022.
  Не мораш да ги отпишеш, они сами ќе се отпишат. Селски клуб.
 • Vatren
  Vatren одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  Не знам зашто ги бараше у други клубови, кај нас ги имаш на претек. Кондогбиа, Габигол, Жоао Марио.
 • Vatren
  Vatren одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  Факт: имаме послаб тим, но подобра игра од лани. Дали подобрата игра ќе донесе титула, ќе збориме у мај.
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на xxixka во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  И да не заборавиме, Конте освои Скудето со убедливо најдобриот тим во Серија А моментално и со мртов Јувентус без среден ред и Пирло...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на SK-92 во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Како можеш да кажеш дека Инзаги е полош а досега водел еден тим во својата менаџерска кариера во кој со играчи како брат му на Лукаку...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на SK-92 во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Немам јас ништо лично против никој освен Поздрав топол на форумов. Никогаш претходно не сум влегол во дискусија со тебе затоа што си бил...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на SK-92 во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Епа ако е правен 100 пати муабетов, која е поентата секој ден да трубиш едно исто за кинезите?
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Види сеа пак истите муабети, ама пошо ме живцираш ќе ги правиме пак. 1. Кој кур е Конте да си оди од тимот ако му е речено дека ќе си...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Trezeguet17 во темата Serie A 2021/2022 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Ovaa godina e godina na hejterite na Juve, da ne se lazime umreni sme. Molete se kolku podolgo e Alegri trenjer na ovoj Juve tolku e...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Castiel во темата Serie A 2021/2022 со Хаха Хаха.
  Moрам да признаам интересна битка за опстанок водат Специја и Јувентус. Де Шиљо лев бек и Рабио лево во средина. Дури ни Пирло не би...
 • Vatren
  Vatren одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  Шкринијар буквално беше спакуван за 40М, само евреиве не сакаа да платат.
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на beneamata во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Чисто процедурално, негов играч е само Лукаку и Бастони, може и Хакими иако прв избор знаеме кој му беше на бек. Ериксон не го сакаше...
 • Vatren
  Vatren одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  Само бантер ера за вас, инаку никако сложни не сте. :D
На врв Bottom