T
Поени од реакции
12

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ако си од Прилеп сервисот се најдува одма до старите судски бараки покрај река, не верувам дека имаат линк зошто нивната дејност е инсталација во главно, додека ми кажаа дека имале Мицибуши и Беко. Еве ти телефон на сервисот и продавачот па исконтактирај со него Диме 078 308 645
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom