T
Поени од реакции
3

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • имам самсунг 4ка, имам проблем со мем имам 8 гб и неможам да симнувам од play store. помош?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom