Sting
Поени од реакции
179

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Кога веќе еднаш ќе ги изговорите, ниту најбрзиот коњ не може да ги стигне вашите зборови.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom