Solskjaer5
Последна активност:
19 јули 2019 во 21:53
Член од:
27 март 2019
Мислења:
43
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
9 ноември 1990 (Возраст: 28)

Сподели преку:

Solskjaer5

Машко, 28

Последна активност:
19 јули 2019 во 21:53