Recent Content by smeXsa

 1. smeXsa

  Струмица

  На старата чаршија близу топчето имаш продавница за инструменти.
 2. smeXsa

  Нов Македонски филм: До балчак - Приказна од дивиот исток

  Некој да има да го сподели филмот?
 3. smeXsa

  Counter-Strike: Global Offensive

  Пробај вака... оди во Steam Library - десен клик на CS:GO - Properties - Set Launch options и во празното место напиши -console
 4. smeXsa

  Вие и кафето

  Не сум сигурен дали го има во Македонија, сум барал во неколку маркети но немат.
 5. smeXsa

  iPhone 6 и iPhone 6 Plus

  Не сум сигурен дали го вреѓате iPhon-от или неговите корисници...
 6. smeXsa

  CS:GO Кајгана микс?

  Ако ви фали играч за следниот пат steam id: smeXsa ранк заглавен на DMG
 7. smeXsa

  Windows 7

  Читај во ПП :)
 8. smeXsa

  Windows 7

  Требаба да го активираш, ако имаш Windows 7 можеш Активатор / Лоадер да симнеш и решен проблем.
 9. smeXsa

  Свадба - да или не?

  Џинџири минџири, море си треба свадбичка. Порано колку што знам свадбената веселба е била подарок од родителите така да невестата и младоженецот уживале и ги кителе со злато и подароци... убаво е да се фатиш на орце, со најблиските... а тоа што викат дека се прави "цирукс" е тоа е тоа другари...
 10. smeXsa

  Windows 7

  Неможе, доколку сакаш 64 битен барај Windows 7 Pro или Ultimate
 11. smeXsa

  Евтини авионски карти

  Дали знае некој дали може картата да биде испчатена во црно - бело формат или мора во боја?
 12. smeXsa

  Ауфвидерзен Македонијо!

  Минималните плати немат толку големи давачки кон државата, дури ги олеснуваат да плаќат значително помалку здравствено осигурувње. Пензиското го правиш сам колку сакаш да ти се полни.
На врв Bottom