Recent Content by scouseviking

 1. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  https://www.facebook.com/Stefan.Petkovskii eve link od fb online sum segahttp://forum.kajgana.com/members/%D0%9A%D0%B8%D1%80%D1%86%D0%B0.15249/ Peja989 ovoj e deckoto?
 2. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  Decki zasto sum sprecen u posleden moment da otidam u Sofija na utakmica, primoran sum da gi prodadam kartite. Ako ima nekoj zainteresiran pisite, imam 2 karti. Kupeni se po 80 leva (40 evra) edna. Pozdrav
 3. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  Veruvav u nego od koga dojde! Zatoa i sum oznacen :D
 4. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  Кај сте дечки? Шо има освен овој нашиов шо праи глупости!? :) Ај ваљда све ке се заврши како што треба. Поздрав до сите. Имајте убав ден
 5. scouseviking

  Barclays Premier League Season 2013 - 2014

  Зашто да не беше Мојс ке си беше 5/6/7 место :)
 6. scouseviking

  фан клуб vs фан клуб (договарања за мал фудбал)

  Пред се, секоја чест дечки подобри бевте. Ке бараме реванш само да се навежбаме :P @RickyLFC9 ти под хитно у теретана :) (се зезам) Инаку има некоја снимка? Видов некој дечко снимаше (да се посмееме малце не е на одмет) :)
 7. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  http://kajgana.com/abramovich-go-poddrzha-murinjo-chelzi-so-rezervite-protiv-liverpul Жмиј да те л'жу се вика овој! :cool:
 8. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  Кууурназ Пеџа :D
 9. scouseviking

  фан клуб vs фан клуб (договарања за мал фудбал)

  Top. Mi odgovara. Aj decki ubav vecer. Otidov da rabotam. :( Uzivajte u pobedata na Sunderland. :) YNWA
 10. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  Ja stai kukjata na Celzi? :)
 11. scouseviking

  фан клуб vs фан клуб (договарања за мал фудбал)

  Da decki i ja sum za fudbal. A za koga e muabetot?
 12. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  Највероватно на клупа ,ке го чува Брендан за Челси. (бар ја така разбрав)
 13. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  Да те исправам: зголемен е бројот на ливерпулци на форумов. ;)
 14. scouseviking

  Фан Клуб: Ливерпул

  Пред све да те пофалу за кумановски (иако имаш некои ситни грешке), ама сс малце повише додир сс кумановски ке се реши тој. :P Иначе не сам ни металац ни трансер (чуваја господ :D). Шалу се P.S. реквизити имам доста да не ги набројују :)
 15. scouseviking

  Фан Клуб: Арсенал

  Ја ви фалев :D
На врв Bottom