Sale77
Поени од реакции
55

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Комшија поздрав :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Sale77
  Sale77
  Sale77
  Едвај се сетив кој ми е акаунтот ... ЛоЛ...Види ми кога сум се зачленил, а после 9 години пак се активирав...Има интересни глупости на форумов, тешки пациенти...Да си попунувам време и да убијам досада :)
  Psyside
  Psyside
  Хахах да да, има интересни дискусии, има пациенти, не дека нема :D ама има и солидно едуцирани момци - девојки.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom