Членови кои го/ја следат old_School_mk

 1. cocababy

  • Мислења
   21
  • Поени од реакции
   0
  • Поени
   0
 2. DILLYY

  од Ohrid
  • Мислења
   111
  • Поени од реакции
   55
  • Поени
   90
 3. DreamCoder

  По потрага на совршенство :) од Овдека :)
  • Мислења
   77
  • Поени од реакции
   9
  • Поени
   23
 4. felceazura

  • Мислења
   271
  • Поени од реакции
   685
  • Поени
   130
 5. Ilumious

  Патник, педер, поет, администратор, масон 28 од Пустец
  • Мислења
   78.402
  • Поени од реакции
   165.888
  • Поени
   205
 6. Kobe Bryant 24

  • Мислења
   192
  • Поени од реакции
   13
  • Поени
   65
 7. MasteR_#0

  Addict 23
  • Мислења
   3.154
  • Поени од реакции
   877
  • Поени
   205
 8. netmkd

  Непобедлива 31
  • Мислења
   57
  • Поени од реакции
   6
  • Поени
   0
 9. ngc123

  • Мислења
   37
  • Поени од реакции
   31
  • Поени
   55
 10. Sara_Hott

  • Мислења
   65
  • Поени од реакции
   9
  • Поени
   8
 11. Shutter-.-

  • Мислења
   706
  • Поени од реакции
   137
  • Поени
   90
 12. The Rule *

  • Мислења
   55
  • Поени од реакции
   0
  • Поени
   0
 13. Yanq[tB]

  25
  • Мислења
   3
  • Поени од реакции
   0
  • Поени
   1
 14. Бомбаш

  Бомбаш Самоубиец
  • Мислења
   305
  • Поени од реакции
   11
  • Поени
   40
 15. Зајче

  Бело, и тоа!
  • Мислења
   3.335
  • Поени од реакции
   3.943
  • Поени
   205
 16. Шеј Лонг

  Koristam kirilica.
  • Мислења
   1.980
  • Поени од реакции
   1.606
  • Поени
   175
На врв Bottom