nameleess
Поени од реакции
25

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • I
  Добро сега, не мора да ми збориш шо сум уште 17, т.е. една во форумски.:P
  Фино е, по дома, полека се спремаме за матура, загледав HIMYM деновиве, и така.
  Кај тебе како иде?
  Г
  Поздрав,земски човеку.Јас сум твојот Господ Бог.Не плаши се бидејќи говорам од познато место,но морав да дојдам до медиум преку кој ќе те контактирам.
  Моја волја е да од овој ден ти да бидеш мојот гласник,и секаде да го шириш мојот збор.
  Запамети,како што им се јавив и на Мојсеј и на Јона така сега ти се јавувам и тебе.
  Ти ќе искусиш натчовечки маки по кои нема да останеш непроменет.
  Промена која е во твоите раце.
  Затоа,сакам да собереш седуммина кои се откажале од мене и да ги вратиш на вистината.
  Потоа,заедно ќе заминете на Запад каде повторно ќе ти се јавам.
  Кога ќе пристигнеш во Cassel во Франција,ќе те повикам повторно.
  Г
  Неам појма тапа нет иам и неам ни отворено mangastream
  Г
  Бев до Guitar House испаѓа старион безвезе ја наместил ќе ја носам кај Гино.Иначе ноуп не искачам нигде,not in the mood :/
  Г
  Не бе луд си тапа се тие посебно непокор и формлес.
  Формлес ги слушав на пивофест тапа џонсон,а и тие странците не се добри.
  На последните не можам да им го прочитам името на плакатот така да појма неам кои се.
  I
  Не ти кажа Бобо?
  Режачот не ми работи, нема како да ти ги дадам. TBBT и Хаус ги имам на цедеа, па нив ќе ти ги донесам, другите ништо.:S
  I
  Еј да, не е утре, за Таксиратот ќе идам, погрешно ме разбрал човекот.:)
  I
  Ејх, режачот ми е дефект, ај ќе видам да земам нов, па да ти ги снимам јас тебе тие шо ми ги спомна.
  Кои серии беа, инаку?
  I
  Таксиратот тек брат, има мнооооогу време до тогаш.:D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom