M
Поени од реакции
27

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • R
  Закон ти е јутубиченцево :)
  Се драпаш а? Ај добро.
  Поздродрапање до кожа вадење.
  Zappa and Vai зарем останаа уште такви "несреќници" што ги слушаат нив?
  Земи таму Мекич, Врчак, Тони Зен, Кети Пери, Тимберлејк, Тимберленд, Тимберхеад
  Абе ти си била во Kajgana Ugliest Members.

  Каков факт за тебе,сеа на сите другарки твои ќе раскажам :devil3:
  ОливА не ја демантираше мојата констатирана мрднатост :( јас ја демантирам! *себезадоволно смајли* ... анални поздрави од сликата у кабинетот по математика... :)
  OlivA, pozdravi od biznis *VAKA* te lubam ko lubenica, i svrti se pozadi i kazi mi dali Andrej ti lici na rozova bonbona ili tripam radi kolicinite na c5h6oh od sabajlinite :/ pozdravi od mene i mokriot dzid od mojata soba koj me sprecuva da visam na msn :* (ova bi trebalo da bide smajli sto baknuva, ali mi lici na smajli sto ima shupak namesto usta :( )
  R
  Буцике!
  Не можеме на раат да се чуеме мајке му. Се зацрнив ,психологии книжевности математики бла бла бла ,проклетството на тро(дво)месечието,и кога накратко одам на мсн тебе те немаа :(
  Гуш гуш штип :) Ај за празников ќе се чуеме:pos:
  хахах, гилгамеш на ова се молел.. иначе ГораС има беџ со молитвава :)

  патем, да ви разјаснам недоразбирања од подоле: Зоре, Нена, ја и близначките сме тие шо пиевме старо вино (ах.. 1993 и 2000.., од подрумот на Нена ж) ) у саботата коа Мартин ми пиша за да идеме на пиволенд (а јас од таа оправдана причина не можев да стигнам таму..), па очигледно он сфатил дека и ти си била тамуприсутна ж)
  хаха, од кај да знам јас, така ми кажа Мартин кога го прашав кај си...Рече си била со друштво и сте пиеле старо вино..Сега или ти си заборавила или јас погрешно сум сфатила или мартин за друга Оли ми кажувал хахаха
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom