M
Поени од реакции
77

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ги избришав мислењата извини уште еднаш се надевам дека ќе си го решиш проблемот.Поздрав и секое добро
    Здраво, можам да ти помогнам со учење на руски, ако сакаш. Тоа би било и за мене многу вредно да имам некоj да поразговарам за нешто наше или ваше) Се викам Наташа.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom