Recent Content by mindvision

 1. M

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Moze li da dobijam nekoja lista? Fala 1618717003 Moze li da dobijam nekoja lista? Fala
 2. M

  Криптовалути - Генерална дискусија

  Менувачницата се вика Криптотрезор се наоѓа во Мавровка провизија е 5%, ти даваат фискална сметка со QR code i му испраќаш на нивна адреса и ти даваат кеш поздрав
 3. M

  Мислење за онлајн работа од дома?

  Во право си, ајде попосле ќе пишам :)
 4. M

  Мислење за онлајн работа од дома?

  Јас работам од дома Доколку некој е заинтересиран нека ми пиши ПМ :)
 5. M

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

  Здраво На интервју 16.10.2018 и денес промена на статус По преписката Ви предстои да б'де изв'ршен финален експертен преглед преди да б'де разгледана от С'вета по гражданство. пред една недела ги испратив истите изводи и потврда од бугарско здружение Ајде со среќа на сите 1582831632 Многу...
 6. M

  Македонски филмови

  Honeyland (2019) [WEBRip] [1080p] [YTS.LT]
 7. M

  Почина актерот Ванчо Петрушевски

  https://www.facebook.com/majkatiitatkoti/videos/485606785183561/
 8. M

  Гледање online филмови и серии - KODI XMBC..

  инсталирај pulse build za kodi и ќе ти ги дава најактуелните филмови и серии јас го инсталирав тој билд преку areswizard.co.uk
 9. M

  Како се емигрира во Австралија и Нов Зеланд?

  Да со бугарски шансите ти се 300% поголеми Бугарија е assessment level 1 countries со најмало ниво на ризик
 10. M

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Направи си нов акаунт со нов маил,маил системот не му работи добро за да го ресетираш стариот пасворд
 11. M

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  http://tvbg.tv/iptv/main/ веб верзија на скоро сите бугарски канали, работат одлично и квалитет на сликата е супер само ти треба регистрација и плеј :D
 12. M

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

  Се наоѓа во населба Карпош незнам точно број али се наоѓа во зграда на приземје веднаш до базата на такси теа или карши сервисот тринитрон. барај ја Маринела
 13. M

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

  Истото ме интересира мене и каде се наоѓа тоа здружение во Битола или некаков контакт телефон.
На врв Bottom