Recent Content by maxer

 1. maxer

  Битола

  Шо се деси?
 2. maxer

  Lyoness

  Кој е тој Радован. и зошто ги тужи?
 3. maxer

  Криминалци и криминални групи во МК

  Кој беше овој?
 4. maxer

  Повраток на ДДВ за физички лица? (Мој ДДВ)

  Сега пробав, скенира без проблем.
 5. maxer

  Lyoness

  Кои се овие, и какви превари правеле?
 6. maxer

  А1 Македонија (VIP)

  Исто и јас пред толку време прашував имам неискористен бонус, ми рекоа дека се може да се земи телефони, таблети, други уреди или да се пребие сумата во самата претплата.
 7. maxer

  А1 Македонија (VIP)

  Од кога тоа?
 8. maxer

  dreambox+шеринг [ cccam ]

  Ти отвора ТоталТВ?
 9. maxer

  Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

  Еве сега се докажа дека се виновни, така да време е да промениш мислење.
 10. maxer

  Трендови во МК медиумите од кои ни се кења

  Не е се во дипломата.
 11. maxer

  PayPal (официјална тема)

  Ова го добив како одговор од Paypal од како ги контактирав: Сега што ми преостанува?
 12. maxer

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Од тоа што разгледав е следното: https://www.neptun.mk/categories/ZVUCNICI_CAR/SONY-XS-FB-1330 http://www.novus.com.mk/index.php/uslugi/audio-video-oprema JVC CS J520 (13 cm) - 1.800,00 ден Alpine SXE 13C2 (13 cm) - 2.490,00 ден https://reklama5.mk/AdDetails?ad=3774453...
 13. maxer

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Во план сум да ги менувам задните звучници (во вратите) само не знам со што би ги заменил, затоа секој предлог е и тоа како добредојден. Се работи за Форд Фокус модел 2008-2012, радиото е 6000CD radio, а звучниците треба да бидат 13cm. Разгледував на страниве, но што да изберам не знам...
 14. maxer

  PayPal (официјална тема)

  Нема решение, а баш ми требаше деновиве :mad: Ај од некој поискусен со пајпал предлог нешто што би можел да направам, дали да бришам акаунт креирам нов, дали ова има врска со нашата земја, или... инаку немам никаква рестрикција или известување дека ќе имам забрана за ваков вид на трансакција.
 15. maxer

  PayPal (официјална тема)

  Пробав исто е, а и првиот кај што пробав да праќам вика дека примал трансакции од други и не знаел до сега некој да има ваков проблем. Барам на нет некое решение, ама стварно немам идеја што би можело да биде.
На врв Bottom