Recent Content by martini

 1. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  MI fali samo City-Liverpool 3+ za dobivka. Da branam 0-2 gola, ili?
 2. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Juve ajdee
 3. M

  Прочитав во темата за Мвр за полицајци дека ги имаш прашањата за полагања... Дали ќе можеш да ми...

  Прочитав во темата за Мвр за полицајци дека ги имаш прашањата за полагања... Дали ќе можеш да ми ги пратиш.
 4. M

  Оглас за вработување во МВР

  Ти стигна покана за тестирање?
 5. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ajde Roma i Fiorentinaa
 6. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Aj Totenhem pobedi ziti mene
 7. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ajde Inter 2 gola ajdee
 8. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  1-1 & 3+
 9. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ajde Bilbao gool! Magicna e temava
 10. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Fenerbahce umrete!
 11. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  PSG uste eden gol, ziti see!
 12. M

  Утре оглас за 400 полицајци, физичката кондиција предуслов

  Значи мора лично поднесување или може преку пошта? Ти благодарам
 13. M

  Утре оглас за 400 полицајци, физичката кондиција предуслов

  Дали некој има информација на која адреса може да се поднесе приговр во врска со конкурсов?
 14. M

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  На тој начин ги синхронизира моите слики... Имам инсталирано фејсбук апликација, меѓутоа во именик кога одам. кај сметката за мојот фејсбук меил не ми дава да кликнам синхронизирај сега.
На врв Bottom