Recent Content by marTin*

 1. marTin*

  3D анимации!

  Здраво, да не има некој што знае да прави анимации во 3ds max, ми треба анимација од 400 frames ,на пример да биде со автомобил кој се движи,испушта чад и слично. договор за цена у пп
 2. marTin*

  Work and travel USA

  Некој да сподели искуство со реаплицирање...мене ме одбија заради 1 неположен предмет,сега оваа недела ке го полагам ,па планирам да реаплицирам колкави се шансите за добивање на виза ?
 3. marTin*

  Од Струмица си ако...

  Поздрав до сите клошари шо мислат оти ако живеат у струмица живеат у NY,а гледам има ги и тука.
 4. marTin*

  Од Струмица си ако...

  Од Струмица си ако излеваш со 250 денара у сабота. Од Струмица си ако пииш кратко еспресо и седаш цел ден у кафичо. Тава важе за тие шо се од Струмица(градо)
 5. marTin*

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Здраво да прашам некој да не има семинарска/материјал нешто за видови стиропор и нивна примена.
 6. marTin*

  Машински Факултет

  Има некој на ИНД прва година на форумот ? :))
 7. marTin*

  Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

  Теретана во близина на Беверли у Капиштец ?
 8. marTin*

  Машински Факултет

  Па не сум од Скопје...Како и да е ми ги разјаснија работите позз
 9. marTin*

  Машински Факултет

  Значи вака денес ги објавија резултатите од Машински факултет,па сакам да се запишам на инсдустриски дизајн,но не ме примија.Ставив плус 2 други смера.После тоа видов дека сум примен на смерот Моторни возила,дали постои можност да се префрлам на друг смер каде што има слободни места ?
 10. marTin*

  Прашања и одговори

  Значи вака денес ги објавија резултатите од Машински факултет,па сакам да се запишам на инсдустриски дизајн,но не ме примија.Ставив плус 2 други смера.После тоа видов дека сум примен на смерот Моторни возила,дали постои можност да се префрлам на друг смер каде што има слободни места ?
 11. marTin*

  Пазарете се тука!

  Не не само кеш...
 12. marTin*

  Пазарете се тука!

  http://www.reklama5.mk/Details.aspx?ad=874543 prodavam Samsung galaxy s2 podetalni informacii na linkot i na pp cenata ne e fiksna :))
 13. marTin*

  Направи сам!

  Од каде можам да купам мат црна фолија.ми треба за скутер и колку кошта истата одприлика ?
 14. marTin*

  Скутерчиња: Се за и околу нив

  ауу што е работава сите скутери на реклама5 продадени се а огласите им стојат :O
 15. marTin*

  Скутерчиња: Се за и околу нив

  а кивеј и генерик не се кинески мотори или ?
На врв Bottom