M
Поени од реакции
119

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Другар гледам дека во темата за Бугарски пасоши имаш пишано дека имаш поднесено преку конзулатот во Битола, јас собрав докиументи и сега сакам да се јавам утре за да закажам термин за да ги однесам документите, може ли да ми кажеш како е процедурата таму , дали веднаш ти прават интервју , и ако кои прашања ги поставуваат , инаку кај мене и мајка ми и татко ми имаат бг пасоши, фала однапред поздрав
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom