Recent Content by Marko.K

 1. Marko.K

  Трето полувреме

  Па 5 души ни лупнале 1, тоа е нивно масло :D
 2. Marko.K

  Трето полувреме

  http://www.imdb.com/title/tt2069100/ Лупајте 10ки, кога можат бугарите да ни кварат оцена зошто самите да не си дадеме глас. Иначе го гледав вчера, преполно беше, немаше слободно место и филмот е стварно ремек дело...
 3. Marko.K

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Некој да не знае, каде можат да се најдат добри рекети за тенис во Скопје ?? (Wilson, Babolat, Head) :)
 4. Marko.K

  Обложување на нет

  Некој ако има искуство со Онлине Обожување, поточно со страната Bet-at-home.com, да ми објасни подетално, како да префрлам или да подигнам пари :) Отворив акаунт и пробав да префрлам 10е, но ми стигна порака требало да им пратам некоја копија или незнам што, пред да почнам да се обложувам.
 5. Marko.K

  Папагали (општи дискусии)

  Па денес прв пат го пуштив после една ипол недела, му ја отворив вратичката, и 15 минути се мислеше дали да излезе o_O
 6. Marko.K

  Папагали (општи дискусии)

  Нема шанси да го погалам, кога му давам јадење малце го погалнувам, иначе без јадење никако нејке да се гали :(
 7. Marko.K

  Папагали (општи дискусии)

  Е вака сега, купив папагалче Нимфа, старо околу 4-5 месеци, го чувам 1 недела, се приврза многу кон мене, кога ке си дојдам дома секогаш се радува и испушта крици, се научи да јаде од рака и не се плаши кога ке се доближам со раката ако имам храна, а ако немам храна во раката се плаши и бега...
 8. Marko.K

  Папагали (општи дискусии)

  Фала ти, ќе проверам (y)
 9. Marko.K

  Папагали (општи дискусии)

  Дали некој знае да ми каже, каде во скопје можам да купам младо папагалче (нимфа), без разлика дали е петшоп или сопствена одгледувачница???
 10. Marko.K

  Maкедонија - БиХ, 05.09.2011 20:00

  Да да имаа, затоа сакам пак да се собереме како против грција лудница ке биде ако тепаме и денес ;)
 11. Marko.K

  Maкедонија - БиХ, 05.09.2011 20:00

  Абе и у скопје буквално у секој кафич има пренос и обавезно многу луге, а иначе и плоштадот се полни, секој ден идеме, ама како што имаше против грција толку луге мислам дека и финале да играме нема да се соберат толку :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: аххахаххахаххахаххахаххахаххаххахха
 12. Marko.K

  Maкедонија - БиХ, 05.09.2011 20:00

  Абе луѓе дајте да се собереме вечер на плоштад во голме број, да навиваме, да се веселиме !!!! Зошто да не искористиме сега кога имаме такви херои што го оставаат срцето на теренот ?????
 13. Marko.K

  PES 2011

  Абе зависи до пачот, има едни "PES SMOKE" тие зафакаат више од гига, ама затоа има додавано многу нови тимови, нови играчи помалце познати, ја има бразилската лига, има додадено многу репрезентации од кои ја има и Македонија со сите играчи (буквално е се средено како што треба)
 14. Marko.K

  Фан клуб: Милан

  Мене се ми доаѓа на памет дека на крај ќе го земеме фабрегас, чувствувам дека галијани нејке пред време ништо да открива зошто ако евентуално не испадне нешто според неговите планови нејке да ги разочарува фановите, не знам дали ви текнува лани како направи со ибра ... Кога викаше дека нема...
 15. Marko.K

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Одлично (y) (y) (y) Фала ти многуууу
На врв Bottom