LaChupacabraLoca

Локација
Штипсбург
Пол
Машко
Занимање
Специјалист медицинско-аналитички аналитичар

Contact

Skype
dusan_stojanov
Twitter
DusanStojanov1

Потпис

Емотивна нинџа
Драгом оном ко те јебе, ко те дупи, док ја дркам ночимаааа
I miss you like the desert misses the rain ..
Шо ве ебам, ќе ве давам - Господ, 2286 год п.н.е.

Заследени членови

Следачи

Трофеи

 1. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 2. 30

  3000

  Навистина импресивно. Вашите 3000 мислења изгледаат недостижно за останатите членови!
 3. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 4. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 5. 25

  Сунѓер

  Вие сте вистински сунѓер за допаднати мислења. На вашата сметка успеавте да запишете дури 750 допаѓања. Форумџиите тука едноставно ве обожаваат. Како награда за квалитетната содржина, добивате 25 поени.
 6. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 7. 20

  Идол

  Вашата содржина им се допадна на повеќе од 500 членови. Вие станувате вистински идол на нашиот форум.
 8. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 9. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 10. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 11. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 12. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 13. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 14. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom