K
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво на сите!
    Сакам нешто да споделам со вас..Последниве 3-4дена скоро секој час ми се моча и тоа неколку капки и на крај премногу ме боли кога ќе ми допре осеќам болка ме пецка на крај кога ќе завршам со мочање дури и понекогаш очите ќе ми се насолзат,дали знаете што може да ми биде?некоја бактерија нешто или? Цело време ме пржи местото не знам што може да ми биде?кој се разбира или му се има десено нека ми каже?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom