Recent Content by koletheman

 1. koletheman

  Крф

  мораитика какво е, дали има ноќен живот по малце, млади, дали е убава плажата, оти гледам ептен плитка делува
 2. koletheman

  Ханиоти

  Постои ли уште кафичот покрај плажа со рефлектори вперени во вода
 3. koletheman

  PayPal (официјална тема)

  значи и да имам вистинска адреса или сметка во словенија пак лимитот ке биди тој што опфаќа лимитот нема да можам пари да примам, или ќе можам да примам али не можам да префрлам на сметка, трошам или пуштам на друго лице
 4. koletheman

  PayPal (официјална тема)

  paypalot ми е словенски преку тутунска нлб и ми стигна оваа порака, не знам дали да поденсам документи или не. Ако не поднесам дали ќе биди блокиран или едноставно нема да можам да ги префрлам парите We need more information about you Hello ............. You have received 1,800 EUR or...
 5. koletheman

  Дали би војувале за нашата земја ?

  за куртон држава и народ не вреди мрсулот да го фрлиш
 6. koletheman

  Tibicos (Воден кефир)

  како мислиш подобро нема, дека има повеќе лековити својства од останатите додатоци во исхрана?
 7. koletheman

  Најмлад и најстар сексуален партнер?

  Машките што читам биле со 15 годишни и 50 годишни сто посто биле со курви, а женските што биле со 50 годишни мажи сто посто им наплатиле, цитирајте ме ако грешам, ама не живееме во америка. Има случаи во некои фирми каде работат илјадници луѓе од секаков калибар меѓу кои повеќето се необразовани...
 8. koletheman

  МојДДВ - проект за поврат на ДДВ кај граѓаните

  абе не дупи како сака, ко има глупи да го гласат ке не дупи, тоа е
 9. koletheman

  Анксиозност

  што има врска со социјална анксиозност едноставно дремиш како споменик што е многу застапено денес за разлика од минатите децении кога сите се забавуваја, овие генерации денес се гледаат како телиња од што се тупи, досадни, незаинтересирани, устрамени, изгубени во просторот и времето, ништо...
 10. koletheman

  Како до побели заби..

  Препорака за Bright White пенкалото, маскимално ги избелува забите. Го порачав во комбинација со Power Floss за цена од 1000 ден. двете и ефектот е неколку нијанси побели заби https://www.youtube.com/watch?v=f45QsHxDeBo https://www.youtube.com/watch?v=LM5ppJ4Jrlg&t=44s Порачани од facebook...
 11. koletheman

  Парфеми

  Tom Ford е дизајнер, има многу парфеми од кои повеќето зимски. А и sauvage не е баш летен, повеќе пролетен или есенски. Ти ги имаш пробано или така ти кажаја. Невеста на слепо би зел? Ако сакаш сличен на Sauvage, полетна верзија, Bvlgari Aqua Atlantque, макар и двата се така така, многу замара...
 12. koletheman

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  ете скоро месец кај што го имам Samsung A7 2018, чекам да ми стигни од нет маска, стакло, стакло за камера, и кожна футрола, ама нешто ме мачи, значи камерата предна вади катастрофа, споредено со таблетот lenovo со 2MP камера што го имам, иста слика вадат, не можи 2 и 24 мегапиксели исто да...
 13. koletheman

  Најубаво место во Грција според вас?

  значи нема врска, во грција на море нема дозвола, и можиш колку сакаш да ловиш, и што сакаш
 14. koletheman

  Најубаво место во Грција според вас?

  со трска ловам, не со харпун
 15. koletheman

  Kamping placovi vo MK

  ливадиште беше убаво до 1999, после почна да тони, камповите ги искршија, народ престана да оди, a љубаништа скроз разрушено е, прав змијарник. Ливадиште во водата има тиња како на преспанско, последица од канализацијата, ни флора ни фауна нема повеќе во водата, само трева и алги
На врв Bottom