Recent Content by JOE

 1. JOE

  Најекономично греење (затоплување)

  Еве некој податок за просторијата.Се работи за дневна со трпезарија. Куќата е со ПВЦ дограма 5 коморна а исто така со изолација енергетски ефикасна фасада.Просторот е во куќа втори спрат,(Куќата е приземје и 3 спрата).Се наоѓам во Битола.Исто така само за напомена климава не ми е за во...
 2. JOE

  Најекономично греење (затоплување)

  Здраво Во план сум за земање на клима уред за простор од 37 метри квадратни.Се мислам помеѓу овие две клими па ако има некој некакви искуства нека сподели https://klimi.mk/product/118?fbclid=IwAR1bUvirjoTbvlahKa9ZFcJsvDd2ZxIyeDE3P1jqZeLKevF_Xgexjqc2DHc и...
 3. JOE

  Фан Клуб: Пелистер

  Претседателот на совет Валентин изјави на Тера дека ФК пелистер од средата има нови сопственици , Битолски фирми? Не ги откри кој се, некој да не знај повеќе инфо?
 4. JOE

  Фан Клуб: Пелистер

  ODIME FINALE JAKO DO KRAJ !
 5. JOE

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Здраво дечки, сакам да прашам дали имал некој искуство и какво било со Мерцедес Ц200 цди 2005/6 година ? Заинтересиран сум за таква кола, па да прашам што му е предност што има маана? Кај има недостаток и т.н Фала однапред за тој што ке одговори
 6. JOE

  Фан Клуб: Реал Мадрид

 7. JOE

  Фан Клуб: Реал Мадрид

 8. JOE

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  ronaldo za pike
 9. JOE

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

  Здраво, сакам да поставам едно прашање и ако знае некој да ми одговори, ке му бидам благодарен. Доколку склучиш брак со Бугарски државјанин(едниот бугарски другиот со македонски), и потоа се преселите во некоја европска држава, дали оној брачен партнер што е со македонскиот пасош има право да...
 10. JOE

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Хамес Хамес чотка е............
 11. JOE

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  ajdee rafaa izgubija i ovaaa utakmica i da te nema poke svinjo debelaaaa me napraj real da mi se gadi od nego abe zdravjeto mi go zede be aloooooooooooooooo umiriiii kopileee
 12. JOE

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  МИ треба семинарска работа по Компаративно Граѓанско право кај Родна некој што има направено да ми прати многу ке му бидам благодарен :)
 13. JOE

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  МИ треба семинарска работа по Компаративно Граѓанско право на правен кај Родна некој што има направено да ми прати многу ке му бидам благодарен :)
 14. JOE

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  НЕ ми се верува дека оваа ГНИДА е менаџер на најголемиот клуб на светот. Инаку вчера имаше скандирања на дел од Бернабеу каде што се бараше Мурињо во Реал. Вака скандираја : Jose Mourinho, queremos Jose Mourinho,Jose Mourinhooooo queremos Jose Mourinho Што мислите вие за втор обид на Моу? Јас...
 15. JOE

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Ни одржаа лекција по фудбал. Нерва ме фака не дека изгубивме ( очекувано е од севиља во гости навикнавме) ама при водство да ти ја свртат 3-1 и тотално да се изгубиш на терен при мртва трка со барса навистина иритира. Иначе ке се најди маж во Реал да го седни роналдо или барем се да му речи...
На врв Bottom