Recent Content by Jack NolanProf.19

 1. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

  Лемар и Феликс кичми кршат :pos:
 2. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

  Премногу играчи. Чоло е на слатки маки сезонава.
 3. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

  1 сат го тумачев стартниот состав и пак не протумачив кој каде ќе игра. Де Пол и Кондогбиа треба да се стандардни на секој натпревар.
 4. Jack NolanProf.19

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Абе го гледал некој Матеус Куња во Херта или на олимпијада? Од видеа што гледам на YT, има потенцијал ама не ме радува некако :cenzura:
 5. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

 6. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

 7. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

 8. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

  Де Пол кое играчиште бил:cenzura: Кондогбија исто така! Кореа пичичи сезонава:D
 9. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

  Кое играчиште е Морено! И кога не забива игра важна улога во тимот. Штета што не замина бар во Севиља. Кога сме кај Севиља, очекувам да се замеша во борбата за титулата ако не замине некој поважен играч. Никогаш не биле клубовиве на олку "исто" рамниште. Од друга страна Атлетико ќе треба да купи...
 10. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

  Мислам дека и оваа сезона имаме реални шанси. Мора да се искористи кризата на Реал и Барса.
 11. Jack NolanProf.19

  Влада на Македонија

  450 aвганистанци букаке да и прават на ќерка му!!!!
 12. Jack NolanProf.19

  Влада на Македонија

 13. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

  Селта со новиот тренер згази минатата сезона. Мислам дека оваја ќе бидат изненадување и ништо чудно да не оплакнат денеска. Тренерот го споредуваат со Чоло.
 14. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2021/22

  Стефкеее отвори темаааа
 15. Jack NolanProf.19

  Официјални трансфери/позајмици

  Џини во барс..во ПСЖ де...
На врв Bottom