I
Поени од реакции
363

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво, прочитав дека имате монтирано кано 2 греење. Јас решавам греење моментално во нова куќа па би ве замолил за повеќе инфо и какво искуство имате со системот? Би ме интересирало колку површина греете, која температура постигнувате, колку радијатори со која должина користите, колку време во денот го работите и 2014 и 2015г колку сметка за струја плаќате за парното? Однапред ви благодарам!
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom