Recent Content by IKO_MC

 1. IKO_MC

  Скриншот од вашиот Home screen

  Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. IKO_MC

  Часовници

  За продажба. Diesel и Lorus (Seiko)
 3. IKO_MC

  Продавам, купувам, менувам...

  15000 i 10000
 4. IKO_MC

  Продавам, купувам, менувам...

  Продавам Acer Aspire 5560 i Acer Aspire 5250.
 5. IKO_MC

  Продавам, купувам, менувам...

  Продавам два процесори: - Dual Core e3500 2.7ghz (1500 Ден) - Core 2 duo e7500 2.9 ghz. (2500 ден)
 6. IKO_MC

  КОНЕЧНО! - 06.15.00 Downgrade!

  Значи тоа со серискиот број важи само за 3Gs а не за 3G?
 7. IKO_MC

  Какви патики носите?

  Air Max 97
 8. IKO_MC

  Какви патики носите?

 9. IKO_MC

  Хит на денот

 10. IKO_MC

  Пазарете се тука!

  Prodavam Motorola ve66 top socuvana.Moze zamena.
 11. IKO_MC

  Економски факултет

  Утре сметководство тие што полагаат испит исто се од 13.00 така?
 12. IKO_MC

  Кајгана миленичиња

  Eve ja Didi
 13. IKO_MC

  Кајгана миленичиња

  Presa di Canario Didi i Cane corso Broz :)
На врв Bottom