Recent Content by hogar_oh

 1. hogar_oh

  Grand Theft Auto V

  Мене ми помогнаа овие 2 начини и веќе немам лаг. Кој сака нека проба https://www.youtube.com/watch?v=vYXc4h38PIYhttps://www.youtube.com/watch?v=mZyfM9a71Ro
 2. hogar_oh

  Grand Theft Auto V

  :( Ok fala :)
 3. hogar_oh

  Grand Theft Auto V

  Па што знам Processor i-7 6700 CPU 3.40 GHz 8 GB Ram GeForce GTX 970 2GB Win 10
 4. hogar_oh

  Grand Theft Auto V

  И јас се испробав, ама лагот не го решив. Се мислам дека е од торентот на Reloaded. Имам солиден компјутер и графичка картица и мислам дека не е до компјутерот. За секој случај ги изгаснав сите програми и антивирус, ама лагот не исчезна. Конкретно мене ми се појавува во за време на мисиите. Совет?
 5. hogar_oh

  MAFIA III

  Дечки ве молам за мала помош. Прво не сум некој експерт па можеби глупаво е прашањево. Ја спуштив играва од замунда од CODEX и ги прочитав минималните и препорачаните перформанси на компјутерската конфигурација потребни за оваа игра. Конфигурацијата намојот компјутер е таква што е нешто помеѓу...
 6. hogar_oh

  Електронска цигара

  Ве молам кажете ми која фирма за ел. цигари е најквалитетна и каде можам да купам во Македонија. И најбитно, да е нешто најслично до обичните цигари. фала!
 7. hogar_oh

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  pomos! LENOVO S960 Vibe x ili HUAWEI AscendP6 ????? *pricini? Fala
 8. hogar_oh

  За Ресен

  imat nokjen klub vo resen?
 9. hogar_oh

  Штип

  decki preporacajte nesto za ergenska vecer vikendot 23 avgust? smestuvanje i lokali za dobra zabava?
 10. hogar_oh

  Фан клуб - РК Вардар

  Edno prasanje. Kupuvajki online karta ispadna da kupam 3 karti za blok 5 i edna za blok 9. dali nekoj ima ista maka kako mene pa saka da se smenime :) ista e cenata
 11. hogar_oh

  Продавам - Купувам

  За 50 евра што можам да купам? :D Лабрадор сакам ама немам шанси знам ... ама барем кокер? :)
 12. hogar_oh

  Фан Клуб: Интер

  "Inter can only be beaten with 6 man..." - Jose Mourinho respect!
 13. hogar_oh

  Фан Клуб: Интер

  ФАЛА ОД СЕ СРЦЕ :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
На врв Bottom