haudi
Поени од реакции
37

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Бев денес во Драчево каде имам најдобар другар. па он се потруди и ми објасни.Куќата била напуштена одамна и кажувале дека е опседната и дека имало дешавки некои чудни кога они биле мали. Се наоѓала некаде накај селото, кај пругите на Драчево ( а јас го познавам тој дел) нема многу куќи и е доста језив вечерно време.И да има ниви наоколу. Чудно, со години се движам натаму, а никој ништо не спомнал до сега. :(((
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom