Recent Content by HARLEM_SPIDER

 1. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  star sum jas, prvoodelenski zborovi pisuvam :D i neame kompjuter ovde :D ovoj od kasa e od Tinex market :D
 2. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  Dr. Gonzo a dali tebe ti teknalo deka ova e namerno so takov nacin na recitiranje i so takva matrica za da se dolovi barem delumno nekoe staro vreme onaka na iskuliran majtapski nacin? imas pozdrav od Sindikatot - ubavo e da se vidi sto nekoj ni toa nemozat da go razberat :D metafora e golema...
 3. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  http://www.youtube.com/watch?v=6ZJM4lzzuWI шабанОВЦИ....турбофолк срање...поголемо срање нема...ама сепак кога и да дојдат такви свињарии кај нас полнат цели концертни сали...се собираат таму...заслепен народ....брука...треба да се искорени се ова ѓубре......нека не се навредат ШАБАНОВЦИТЕ...
 4. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  http://www.youtube.com/watch?v=6ZJM4lzzuWI --- надополнето: 14 декември 2011 во 17:25 --- http://www.youtube.com/watch?v=6ZJM4lzzuWI
 5. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  :):):):):):)
 6. HARLEM_SPIDER

  Windows Media Player cannot rip one or more tracks from the CD.

  имам проблеми со рипувањето песни...порано добро си работеше а сега веќе не.....најдов некои информации на нет ама ништо конкретно...променав некои опции во Tools и пак ништо....веројатно ми недостига некој codecs...ако може некој да ми помогне....
 7. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  Пстттттттттттттттттттт Строго Доверливо......никој да незнае:)
 8. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  сигурно:)
 9. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  да се подсетеме на Да Бе Да.....патем ако го има некој демо албумот од нив добро би било да го стави на нет --- надополнето --- само мал пример од многуте легендарни песни:) --- надополнето --- еве и ова...
 10. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  :)
 11. HARLEM_SPIDER

  Проблеми со бојата на видеото...

  пробав со нови драјвери и засега е добро.. само ме зачуди што немаше никакво предупредување туку наеднаш се случи така:) фала
 12. HARLEM_SPIDER

  Проблеми со бојата на видеото...

  Кога и да пуштам да гледам нешто сликата на видеото ми станува жолта бела се менуваат бои..го губи квалитетот...ги пробав сите плеери и исто е ....незнам зошто...се добро си функционираше до пред некое време....побарав на нет да видам да не имал некој слични проблеми и најдов некои објаснувања...
 13. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

  huauhauhauhuh:):)zakon:):):):):) ama celo slusnete gooooooooooooooooooooooooo:)
 14. HARLEM_SPIDER

  Хип хоп културата во Македонија

На врв Bottom