G
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • негде успат Горан заеба .... од играчка напрај плачка :(

  And no it wasn't me..... okey .... IT WAS


  P.S. Anime kicks ass
  Не, не се. :pos:
  И не сум експерт во фотошоп, он е.
  Не сум јас таа што има аниме аватар. :ne_zboram
  Не и ( види бе не пишам на скроз битолски бе, требаше му да стои) вервај. експерт е во фотошоп, а јас во paint не мом толку убо да ги средам и се познава :(

  wait what?

  не треба да ги средвам јас... мојте се оригиналните логој
  Молам?
  Горан, не му верувај на имењакот, он ме натера.
  Ако сакаш имам и логови како доказ. мухаха. :)
  Значи друже ко ќе го читаш ова да знајш дека се беше идеја на ПараноиК , јас прво неќев да го прам ама та ми рече дека сум бил пичка во душата .... и ... ево ме :)
  Не бе, нема да се лути. :pipi:
  А и се сомневам дека ќе се врати.
  Па и да се врати. :)
  викаш ко ќе се врати другиот јас ќе спизди шо му чкратаме во неговата тетратка?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom