Gogice

Роденден
2 јануари 1970 (Возраст: 52)

Заследени членови

Следачи

Трофеи

 1. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 2. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 3. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 4. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 5. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 6. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom