girlll
Поени од реакции
111

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • чисто само да кажам здр
  и да те ставам во пријатели чисто оти сакаш рап како и јас
  поздрав
  Не очекував поРА4Е уште денес :smir:.
  Е сеа, утре не сме ин, жалам. Инаку убаво да си поминеш, и иако е последен воз, least but not last, so have a thrilling time and don't give a damn :wink:
  ГРЛЧЕ pozdrav4e od Katence.

  И ај сеа малце нормално - идеме пак на базен заебанции викендов? Поздрав :back:
  во 10 и 25 пред Беверли одговара утре?
  Ае да не ти пишувам ес ем ес,пиши на профил кај мене :)
  Јеп, се беше океј, додека на заебанција не ставив нивна слика од екскурзија на темава. Почни од 264 страна и нагоре ќе видиш. Не знаев дека можат да се лутат за глупости, а и сама си го бараше.
  Поздрав:)
  Будалче мое најслатко знајш шо? ТЕ САКАМ АЛООООО и ОДВАЈ ЧЕКАМ ДА ТЕ ВИДАМ У П*ЧКУ МАТЕР :back: :back:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom