Gh0$T
Поени од реакции
20

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не се нервирај,губиш од лепота.:pipi:
  Бтв сеа ќе ти вратам на Пп и одам да спијам од 5 саат сум станата.:(
  Убаво да спиеш и ти.[ако планираш уопште.]
  :back:
  Не ми стигна другата Пп.:(
  Незз Мариа кај е,а иначе и јас сум прва смена утре.Ко и секој ден и секоја недела мислам :nerv:. Вечито ненаспана сум...
  Прочитав Пп и ти вратив.Добиваш.:pipi:
  Ќе пише 5,ќе пише де.И она била млада и мрзлива ко нас [во случај да имаш некоја тетка во години за наставничка.] :icon_lol:
  Не се откажувај и размислувај позитивно.Јас гарантирам дека ќе пише 5ка,а ако не...Ќе ми дадеш адреса на школото име на таа/тој што ти предава и ќе средиме работа.:pishtoldz:pishtoldz:pishtoldz :sakas_ust
  Е така.:pipi:
  Случајно? Хммм ај да ти поверувам.:P:baeh:
  Ааа иначе јас...Шетав низ град,барав облека за полуматура.Сега не си ги осеќам нозете,али ваљда вредеше.
  Ти држам среќа за мат да ти стави 5ка и да ти вредат досадните дополнителни часови.:pipi:
  :back:
  Учени луѓе бреееј.
  Аааа песнава...ноу комент,права мушка песна.:pos:
  Ајт.
  Шетав,шетав.:)
  Еве сум јас него ти отиде на часови по мат.Ццц сеа ти ќе се изгубиш.:baeh:
  Бтв песнава на профил ти е ... :icon_roll :pos:
  Ајт ~Бацка~ :back:
  Да,но не ни го нашле телото.Можеби ќе се смени нешто,има време ќе видиме.
  Важно е да размислуваме позитивно и покрај тоа што немаме баш повод за тоа...:(
  Ајде има шанси да е сеуште жив.Да не избрзуваме со нашите сочуства и такви работи,се додека не се потврди оваа информација.Се надевам дека се е во ред со него и дека набрзо ќе се врати на форумов.
  Надежта последна умира...
  Да,да па можда и ке заспијам.:( Неможам некако,ме мрзи.:pos: Се зезам ми помина дремката.:)
  П.с убаво да спиеш ти,кога веќе неможам јас.
  :back:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom