Recent Content by Get flashed

 1. G

  Помош: Општи прашања, совети, трикови..

  Има ли некоја шанса да се додаде модови на тастатурата за освлетување? Имам моментално два мода, дали може некако да се направи повеќе модови??
 2. G

  Факти за компјутерските делови и мали совети за шопинг

  Имам Ryzen 3 1200, има ли некаква врска и 500W Gembird 80plus
 3. G

  Факти за компјутерските делови и мали совети за шопинг

  Здраво, мала помош, според вас која графичка е подобра да се земе 1050 Ti 4GB или AMD RX580 8GB?
 4. G

  Easypic V7

  Мислев на ова овде, 2х16 што е
 5. G

  Easypic V7

  Чипот е PIC16F887
 6. G

  Easypic V7

  Здраво, ако може некој да ми помогне како можам да го активирам LCD дисплејот, најдам hex фајл на интернет и го активирам преку microsuit и не се прикажува ништо на екранот, немам искуство со ова па би сакал да почнам.
 7. G

  Споредба на маус Zowie

  Тоа ме интересираше дали е само разлика во големината
 8. G

  Споредба на маус Zowie

  Некој ако може да ми објасни што е разликата помеѓу FK1, FK2, EC1, EC2
 9. G

  Предлог маус за ЦСГО? (CS:GO)

  Everest Rampage SMX-R4
 10. G

  Предлог маус за ЦСГО? (CS:GO)

  Да предложите некој маус да е до 1000-1200 денара? Знам дека нема нешто многу избор ама земав еден од 1300 денара, почна да ме заебава левиот клик, кога стиснам или ќе изреагира 2 пати или нема ништо да изреагира..
 11. G

  Прашања и одговори

  Страница за учењр шпански или апликација??
 12. G

  Дежурна Ординација! #2

  Здраво, дечки. Имам 15 години, во ноември пунам 16, пред околу два месеци бев прва смена у школо и после школо легнав да спием и кога се разбудив при допир кај интимните влакненца погоре од половиот орган така на десно осеќав болка и траеше околу 3-4 дена и однема и после месец пак се повтори...
 13. G

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  Samsung S10+ или Iphone XR ? Што е боље да се земе?
 14. G

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Извинете што пишувам тука, незнам каде би требало да ја ставам темава, дали може да се открие испраќачот на фотографија во фејсбук група? Да се дознае од кој уред, ип адреса и локација е испратена фотографијата?
 15. G

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Кога пробам да го отворам гугл крашнува, пробав реинстал повеќе пати и не се решава. До што може да е ?
На врв Bottom