Recent Content by Fantantonio

 1. Fantantonio

  Плински уреди

  Се јавив во новус и мирекоа дека за мојата кола ќе кошта 390 евра само не ми кажаа кој производител.. А пк плимонт ми дадоа повеќе опции од кои најскапиот му е 600 и нешто евра италијанско производство и некои од 500 евра полско и двете имљат некој систем и имаат поскапи и поевтини цени за 40 50...
 2. Fantantonio

  Плински уреди

  Сега ја видов темава па мора да си прашам што мислите за 1.2 tce 74kw 100hp рено клио грандтур на плин? И дали да ја носам во новус? Најдобри ли се?
 3. Fantantonio

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Дечки имам рено клио грандтур 1.2 tce 74kw 100hp ме интересира што ќе кажете за тој мотор на рено и дали да му ставам плин пошто ми троши скоро 8 л бензин на градска? А и како се пресметува потрошњљта на плин ако ми троше 8 литра бензин колку ќе троше плин и дали се намалува снагата на колата...
 4. Fantantonio

  Какви патики носите?

  де бе ајде? 1590507712 997 e ова?
 5. Fantantonio

  Балканска еБанка

  Балканска ебанка се врати!
 6. Fantantonio

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Пивце секако си отварам хахаха :) Изгледа ќе го препишам со двата фикса и ќе барам 2 од 6 за поголема уплата
 7. Fantantonio

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Па не знам со друг систем... врска неам и јас али си реков некој да ми даде совет :)
 8. Fantantonio

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Има ли некоја опција да го бранам овој систем ? Да речиме ќе испаднат фиксовите?
 9. Fantantonio

  Serie A 2018/2019

  какви глупости се овие со јуре врањеш и карлеуша и ванда нара со икарди... преку кур ми дојдоа веќе у пичку матер. се е тоа па тоа :tapp:
 10. Fantantonio

  Каков мобилен користите во моментов?

  Iphone SE и сум презадоволен, се надевам дека и во иднина ќе можам да купам мал мобилен со екстра перформанси и добра камера
 11. Fantantonio

  Сте јаделе ли питулица и тури-потпечи (ѓомлезе)?

  последните две летни сезони живеам и работам во охрид и имав прилика да пробам ѓомлезе. моѓжам да кажа дека воопшто не ми се допаѓа ѓомлезето
 12. Fantantonio

  Тајната на добрата пица

  ретко каде во цела македонија може да се најде добра пица последно така добра пица што сум ја пробал е од мама италијана во скопје и од доминос а најдобра во рамазоти во кавадарци....
 13. Fantantonio

  Сендвичара "Седмица"

  и мене ме чуди тоа :) а и остај тоа што на вкус е обичен хамбургер верувам дека во ресторани има каде каде поквалитетни хамбургери, а негде и со свежо печено лепче
 14. Fantantonio

  Часовници

  g-shock dw5600bb го имам веќе неколку месеци и сум задоволен од него, а и многу си го сакам <3 :)
 15. Fantantonio

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Кои се тие 3g стикови?
На врв Bottom