fan klub na HP
Поени од реакции
73

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ми се допаѓа
  Reactions: fan klub na HP
  fan klub na HP
  fan klub na HP
  озбилно!никако,само во тој момент не ми текна да напишам ништо што ќе го свртам на шала тоа што всушност го напишав.добро,јас не мислам баш дека моите мислења ставови односно како јас го гледам светот го прават мојот карактер.да ме познаваш малку нема да го мислиш тоа ,но добро.
  fan klub na HP
  fan klub na HP
  П.С.моите целите не се со некого да се скарам или пак некого да навредам туку да посочам и разјаснам зошто така мислам,само учењето го сваќам озбилно ,се надвор од училиштето за мене е забаваа и на македонски јазик не можам да ставам никакви знаци што ќе подразбере дена не го мислам тоа што другиот го мисли.а и слитерин(ако не напишав) пи била идеално куќа за мене,не знам зошто ама такво претчуство имам за таа тема.
  fan klub na HP
  fan klub na HP
  bidejki ne mi sobira,ke moram vaka cepkano ,no ovoj pat na angliski,tuka sme da diskutirame,no i da se sprijateluvame i sekako da opstime,izbegavam kavgi,no i gledam uctivo da se odnesuvam so drugite clenovi,sepak sum nov i sakam da se uklopam vo ovaa mala zaednica,srdecno te pozdravuvam :)
  Па зарем и тука постои цензура ,неможам да поверувам ,ова нема никаква врска со политика туку со семејно насилство,кое треба да се осуди а не да се прекутува а со тоа подржува ,без разлика кој го направил тоа , а не да биде привилигиран да прави што сака
  fan klub na HP
  fan klub na HP
  постои цензура,нашиов го спремаат за заменик министер или генерал,како што кажав,но мое е да ја почитувам цензурата,но кога работиве не одат јавно нема зошто да користам цензура.
  L
  leksikon
  Па добро незнаев дека и тука ја има истата цензура какокај влединиве медиуми пиуни ,мислев дека тука може да се казе слободно без страв , ама изгледа далеку сме ние од тоа дека секој поединец може да си го искаже слободно своето мислење без страв ....и затоа ке си тапкаме во место и плус со вакви кадри ке си бидеме статус транзициона држава и во следните 100 години
  fan klub na HP
  fan klub na HP
  владините медиуми можеби не ја објавиа веста како што е,но што останува со телма,ако објави такова објава што ќе соодржи совмеж,затоа што жртвата дврди поинаку ќе добие тужба,а кој сака тужби.никој поготово некој медиум кој е критикувам од сите страни затоа што го одзима монополот на власта во тој сегмент на таков вид на медиуми
  Ме интересира дали темата за Јохан и Соња Тарчулоски е избиришана од ваша страна или од администраторите
  fan klub na HP
  fan klub na HP
  Од администраторите,но ги разбирам забрането е политика за жал,а темава нема врска со политика
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom